№75 від 30 травня 2019 року "Про розміщення пересувного цирку–шапіто "Сезам""

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 травня 2019 року                                                                              № 75

"Про розміщення пересувного

цирку–шапіто "Сезам"

1. На підставі звернення ПП "Продюсерський центр "Гастролі в Україні" м.Нікополь погодити розміщення пересувного цирку-шапіто "Сезам" – на території біля автобусної станції в м. Сарни, по вул. Белгородській з 10 по 17 червня 2019 року.

1. Адміністратору пересувного цирку–шапіто "Сезам" Попову Костянтину Анатолійовичу:
    • Забезпечити безпеку відвідувачів, санітарний стан території розміщення пересувного цирку–шапіто "Сезам".
    • Заключити угоду з КП "Екосервіс" на вивезення твердих побутових відходів.
    • Рекомендувати організувати безкоштовне відвідування пересувного комплексу розваг дітьми-сиротами, дітьми учасників АТО, дітьми, позбавленими батьківського піклування, та дітьми із малозабезпечених сімей.
    • Забезпечити демонтаж рекламних засобів (афіш) на території м.Сарни до 17 червня 2019 року.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахно В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               С.Б.УСИК

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Березень
29 березня 2024
№ 139 від 29 березня 2024 року "Про закінчення опалювального періоду 2023-2024 років у Сарненській міській територіальній громаді"