№329 від 15 вересня 2020 року "Про розгляд звернення підприємця(особа) щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами"

15 вересня 2020 року                                                                                     №  329

«Про розгляд звернення підприємця

(особа) щодо надання дозволу на розміщення

зовнішньої реклами»

Розглянувши звернення підприємця (особа) про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами, беручи до уваги наявність погоджувальної частини, керуючись підпунктом один, підпунктом тринадцять пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 4.2 Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Сарни, затвердженими рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 18 травня 2011 року № 191, рішенням виконкому від 17 вересня 2014 року № 320, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити підприємцю (особа) місце розміщення двох односторонніх засобів зовнішньої реклами розміром 3,0м х 4,0м в місті Сарни по вул. Смолича,-.
  2. Надати дозвіл терміном на 5 (п’ять) років підприємцю (особа) на розміщення двох односторонніх засобів зовнішньої реклами розміром 3,0м х 6,0м в місті Сарни по вул. Смолича,---.
  3. Підприємцю (особа):
  • постійно вести контроль за технічним станом та станом художнього оформлення встановленого рекламоносія;
  • дотримуватись вимог визначених пунктом 5 Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 18 травня 2011 року № 191.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства та розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                  СВІТЛАНА УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "

19 квітня 2024