№114 від 16 серпня 2019 року "Про Подяки міського голови до Дня Незалежності України"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

16 серпня  2019 року                                                                              № 114

"Про Подяки міського голови

до Дня Незалежності України"

Розглянувши клопотання підприємств, установ, організацій міста, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, активну громадянську позицію, підтримку міських ініціатив та з нагоди 28-ї річниці Дня Незалежності України, відповідно до Положення про Грамоту, Почесну грамоту, Подяку міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.07.2019 № 254, підпункту 20 пункту 4 статті 42, пункту 8 статті 59  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Вручити Подяки міського голови:

• Галушко Марії Миколаївні – спортсменці ФСК "Повір у себе", майстру спорт у з пауерліфтингу;

• Горкуненку Петру Петровичу – директору Сарненського педагогічного коледжу РДГУ, кандидату педагогічних наук;

• Добродію Сергію Володимировичу – майстру виробничої дільниці КП "Екосервіс";

• Кушніру Василю Миколайовичу – молодшому науковому співробітнику Сарненського історико-етнографічного музею, депутату міської ради;

• Пупко Наталії Анатоліївні – керівнику музичному ДНЗ № 1 "Дзвіночок";

• Сасинюк Наталії Володимирівні – заступнику директора з навчально-виховної роботи Сарненського НВК "Школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря ради Палієнко Т.Ф.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024