, Адміністратор

№21 від 18 лютого 2019 року "Про призначення відповідального за стан охорони праці та пожежну безпеку"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

18 лютого 2019 року                                                                               № 21

 

Про призначення відповідального

за стан охорони праці та

пожежну безпеку

 

         Відповідно до статті 13 Закону України "Про охорону праці",   Закону України "Про пожежну безпеку", пункту 20 частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  з метою профілактики нещасних випадків і пожеж, посилення контролю за дотриманням нормативних актів з питань охорони праці та пожежної безпеки на території і в адмінбудівлі Сарненської міської ради:

 

  1. Призначити відповідальним за стан охорони праці, пожежну безпеку, безпечне утримання, експлуатацію і ремонт електрообладнання в Сарненській міській раді Мелешенко Галину Валеріївну, головного спеціаліста з питань соціального захисту і матеріально-технічного забезпечення.
  2. У разі тимчасової відсутності (відпустка, відрядження тощо) відповідальної особи, відповідальність за стан охорони праці та пожежну безпеку, безпечне утримання, експлуатацію і ремонт електрообладнання в Сарненській міській раді покладається на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.
  3. Призначити відповідальним за належний технічний стан і безпечну експлуатацію автогаражів, закріпленої території автогаражів, автомобілів міської ради, виконання заходів щодо покращення умов і безпеки праці, протипожежного стану, дотримання ПДР, безпечної і безаварійної роботи, водія міської  ради Арсентєва О.В.
  4. Відповідальність за стан охорони праці та пожежної безпеки, виконання інших нормативних актів в орендованих приміщеннях покладається на орендарів. При укладенні договорів оренди окремим пунктом передбачати ці умови.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

           Міський  голова                                                          С.Б. Усик

 

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання