№16 від 11 лютого 2019 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

11 лютого  2019 року                                                                                   № 16

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 357 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконком міської ради

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 18 лютого 2019 року о 15.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про звіт міського голови про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста за 2018 рік.

Інформує: Усик С.Б. – міський голова.

• Про схвалення звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік.

бюджету та фінансів.

• Про роботу міськвиконкому по виконанню Закону України "Про звернення громадян" за 2018 рік.

Інформує: Іванкова О.П. – начальник загального відділу

міськвиконкому.

• Про схвалення Програми надання одноразової грошової допомоги мешканцям міста Сарни, які потребують лікування онкологічних захворювань, на 2019-2020 роки.

бюджету та фінансів.

• Про схвалення змін до Програми проведення культурно-масових заходів, відзначення знаменних та пам'ятних дат у 2019 році.

бюджету та фінансів.

• Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами, які фінансуються з міського бюджету на 2019 рік.

бюджету та фінансів.

• Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії, виробленої з використанням альтернативних джерел енергії для ТОВ "Поліська енергосервісна компанія".

бюджету та фінансів.

• Про погодження актів про списання багатоквартирного будинку з балансу КП "Житлосервіс".

Інформує: Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного

забезпечення.

• Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті Сарненської міської ради.

Інформує: Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного

забезпечення.

• Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 18.01.2017 №  5 "Про комісію з питань видалення зелених насаджень".

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про план роботи міськвиконкому на березень 2019 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому;

Козярчук Ю.Я. – начальник відділу ЖКГ та

розвитку території;

Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного

забезпечення;

Малецька А.Ю. – головний спеціаліст з питань

торгівлі, побуту та громадського харчування;

Арсентєв А.О. – головний спеціаліст із земельних

питань.

• Про рішення міськвиконкому, розпорядження міського голови, що були видані за період між засіданнями міськвиконкому від 25.01.2019 до 18.02.2019.

Інформує: Усик С.Б. – міський голова.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024