, Адміністратор

№152 від 01 листопада 2019 року "Про призупинення навчально - виховного процесу в ДНЗ № 5 "Вербиченька" м. Сарни."

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

01 листопада 2019 року                                                                                           № 152

 

"Про   призупинення навчально -

виховного процесу в ДНЗ № 5 "Вербиченька"

м. Сарни."

 

У зв’язку із проведенням аварійного ремонту каналізаційного колектора по вулицях Белгородська, Некрасова в м. Сарни, неможливістю користуватись системою водовідведення дошкільного навчального закладу №5 «Вербиченька» м. Сарни,  відповідно до  пункту двадцять частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

 

  1. Призупинити навчально-виховний процес в ДНЗ № 5 "Вербиченька"м. Сарни" з 04 листопада 2019 року до окремого розпорядження.

 

  1. Завідувачу ДНЗ № 5 "Вербиченька" м.Сарни" Христопаловій В.П. провести інформаційно-роз’яснювальну роботу у колективі ДНЗ та батьками дітей, які відвідують заклад щодо необхідності тимчасового, вимушеного, призупинення навчально-виховного процесу.

 

  1. 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Тамару Палієнко.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                  СВІТЛАНА  Усик

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання