№104 від 19 липня 2019 року "Про проведення дня депутата"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

19 липня 2019 року                                                                                № 104

"Про проведення

дня депутата"

З метою забезпечення реалізації повноважень депутатів міської ради, для ознайомлення з матеріально-технічною базою комунальних закладів,  контролю за раціональним та ефективним використанням наявних ресурсів ради, відповідно до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", керуючись статтями 42, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", беручи до уваги рішення Сарненської міської ради від 22.12.2018 № 1057 " Про затвердження плану роботи міської ради на 2019 рік" та на виконання Протокольного доручення даного на ХХХІІ позачергової сесії щодо вивчення матеріально-технічної бази КП "Екосервіс", користування та збереження майна комунальної власності, ефективності проведеної реорганізації та перспективи розвитку:

1. Провести виїзний день депутата міської ради 19.07.2019 року згідно плану

1. Затвердити порядок денний проведення дня депутата, що додається.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря ради Палієнко Т.Ф.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                           СВІТЛАНА УСИК

до розпорядження міського голови

від 19.07.2019 № 104

П  Л  А  Н

проведення виїзного дня депутата Сарненської міської ради

13.00-13.05                  Реєстрація учасників дня депутата, зустріч на КП "Екосервіс".

13.05-13-30                  Огляд матеріально-технічної бази КП "Екосервіс" (територія,

техніка).

13.30-14.00                   Огляд адмінприміщення КП "Екосервіс" (робота абонентського відділу, відділу ритуальних послуг.

14.00-14.30                  Огляд майданчика для збору ТПВ по вул. Коперника; переїзд на

КНС № 5;    КНС № 3.

• Ознайомлення з роботою очисних споруд № 1 (вул. Заводська);

№ 2 (вул. Л.Куліша).

15.00-15.15                  Підведення підсумків проведення дня депутата.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                             Віктор Бахно

проведення виїзного дня депутата Сарненської міської ради

19 липня 2019 року

початок о 13.00 год.

КП "Екосервіс"

13.00          Реєстрація учасників дня депутата, зустріч на КП "Екосервіс".

Секретар ради – Палієнко Т.Ф.

Директор КП "Екосервіс" - Микосянчик О.С.

13.10          Огляд матеріально-технічної бази КП "Екосервіс" (територія, техніка).

Директор КП "Екосервіс" - Микосянчик О.С.

13.30          Огляд адмінприміщення КП "Екосервіс" (робота абонентського відділу, надання ритуальних послуг)

14.00          Огляд майданчика для збору ТПВ по вул. Коперника; переїзд на КНС

№ 5;    КНС № 3.

14.30          Ознайомлення з роботою очисних споруд № 1 (вул. Заводська);  № 2

(вул. І.Огієнка).

відповідальні працівники КП "Екосервіс"

15.00          Підведення підсумків проведення дня депутата.

Міський голова – Усик С.Б.

Секретар міської ради                                                         Т.Палієнко

СПИСОК

запрошених на виїзний День депутата

19.07.2019

Початок о 13.00 год.

Територія –

КП "Екосервіс"

Присутні:

1. Усик С.Б. – міський голова
  2. Хомич В.А. – перший заступник міського голови
  3. Палієнко Т.Ф. – секретар ради
  4. Хомич А.В. – головний спеціаліст міськради
  5. Микосянчик О.С. – директор КП "Екосервіс"

Запрошені:

1. Коноплюк В.І.
  2. Городнюк В.П.
  3. Кисельов С.Є.
  4. Криницький Я.Я.
  5. Криницький Є.Я.
  6. Полтарін С.А.
  7. Кабанець Ю.А.
  8. Місько О.О.
  9. Кушнір В.М.
  10. Русланов В.В.

Виїзний день депутата – одна із форм депутатської діяльності. Вона доволі дієва, бо дає можливість на місці побачити питання, які турбують, які потрібно вивчити та внести на розгляд сесії.

Саме з цією метою 19.07.2019 було проведено виїзний день депутата Сарненської міської ради на базі КП "Екосервіс". В роботі взяли участь міський голова Світлана Усик, перший заступник міського голови Віктор Хомич, секретар ради Тамара Палієнко. Директор комунального підприємства Олександр Микосянчик ознайомив присутніх з діяльністю підприємства основними завданнями якого є надання послуг по водовідведенню та вивезенню ТП відходів.

Депутати проінспектували виконання програми енергозбереження на підприємстві. Згідно цієї програми було проведено заміну віконних та дверних блоків на енергозберігаючі та проведено утеплення адмінприміщення, що дало можливість зменшити енерговитрати на опалення.

КП "Екосервіс" є єдиним виконавцем послуг з вивезення та захоронення ТПВ та забезпечення санітарного благополуччя мешканців міста. На сьогоднішній день можна сказати, що в місті проводиться робота по заміні контейнерів відкритого типу на євро контейнери, що відповідають сучасним санітарним вимогам. В приватному секторі запроваджується експеримент по встановленню контейнерів в господарствах місцян, що дасть змогу позбутися стихійних сміттєзвалищ.

Всі ці заходи дають очікуваний результат – місто стає чистішим.

В ході зустрічі були обговорені нагальні проблеми підприємства, це збереження матеріально-технічної бази, а саме паркового господарства та придбання нових одиниць техніки.

Ознайомились депутати і з роботою КНС № 5 та очисних споруд № 2, питання реконструкції, оновлення та очищення стічних вод є одним із пріоритетних. Депутати зауважили на об’єм робіт, який проведений на даних об’єктах і звичайно підтримали ініціативи керівника підприємства Микосянчика О.С., щодо впровадження нових інноваційних технологій.

Підсумовуючи проведення Дня депутата, було відзначено необхідність в проведенні таких заходів, що дає можливість вивчити проблемні питання та спільно шукати шляхи їх вирішення.

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2025 - 2027 роки"

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2025-2027 роки"