№99 від 05 липня 2019 року "Про організацію святкової торгівлі з нагоди святкування Івана Купала"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

05 липня 2019 року                                                                                                                     № 99

"Про організацію святкової

торгівлі з нагоди святкування

Івана Купала"

З метою обслуговування жителів, гостей міста атракціонами для дітей, закладами торгівлі і ресторанного господарства при святкуванні свята Івана Купала, керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування":

1. Організувати святкову торгівлю через буфети, кіоски та виносні столи:
  • ресторан "Сарни - "КП " Комбінат громадського харчування Сарненської РСС"   (Біжик Б.С.).;
  • фізична особа підприємець Пацукевич Л.Т. (страви української кухні, морозиво, безалкогольні напої, пиво);
  • фізична особа підприємець Кравчук В.Л. (страви української кухні, морозиво, безалкогольні напої, пиво);
  • фізична особа підприємець Мамонець В.П. ( гарячі напої, мохіто);
  • фізична особа підприємець Поспєхов Р.В.( хот – доги, гарячі напої);
  • фізична особа підприємець Михайловський М.М. (солодка вата, дитячі батути);
  • фізична особа підприємець Суховецький В.А. ( солодкі напої, пиво.);
  • фізична особа підприємець Аврамишин С.Г.(морозиво, безалкогольні напої, пиво);
  • фізична особа підприємець Рибачок В.В. (морозиво, безалкогольні напої, пиво);
  • фізична особа підприємець Протасовицька Л.Г. (безалкогольні напої).

При організації торгівлі забезпечити наявність  вивіски, інформації про СПД, інформації про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв неповнолітнім, форменого одягу.

1. Приватним підприємцям Мамонець В.П., Поспєхову Р.В., Михайловському М.М., Суховецькому В.А., Пацукевич Л.Т., Аврамишину С.Г., Кравчуку В.Л., Рибачок В.В., Протасовицькій Л.Г. директору Біжику Б.С., забезпечити дотримання санітарних правил на робочому місці та прилеглій території та  дотримання Закону України "Про захист прав споживачів", "Правил торгівля продовольчими та непродовольчими товарами", санітарних правил на робочому місці та прилеглій території.

1. Розміщення та контроль за роботою суб’єктів господарювання покласти на головного спеціаліста з питань торгівлі, побуту та громадського харчування Малецьку А.Ю.

1. Розпорядження дійсне до 23.00 години 06 липня 2019 року.

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                                         С.Б.УСИК

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024
Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради