№116 від 23 cерпня 2018 року "Про організацію святкової торгівлі та розваг з нагоди святкування День Незалежності України"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

23 cерпня 2018 року                                                                                             №  116

"Про організацію святкової

торгівлі та розваг з нагоди святкування

День Незалежності України"

З метою обслуговування жителів та гостей міста закладами торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг організації відпочинку та розваг при святкуванні Дня Незалежності України, керуючись статтею 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Організувати святкові розваги, торгівлю через буфети, кіоски та виносні столи:

-   фізична особа підприємець Букіа М. ( страви грузинської кухні)

• фізична особа підприємець Мамонець В.П. ( гарячі напої, мохіто);
  • фізична особа підприємець Поспєхов Р.В.( хот – доги, гарячі напої);
  • фізична особа підприємець Михайловський М.М. (солодка вата, дитячі електромобілі);
  • фізична особа підприємець Суховецький В.А. ( солодкі напої, пиво.);
  • фізична особа підприємець Лук’янець В.В. ( дитячі атракціони);
  • фізична особа підприємець Аврамишин С.Г.(морозиво, безалкогольні напої, пиво);
  • фізична особа підприємець Позняк М.М. (продукти бджільництва);
  • фізична особа підприємець Глушко Л.П.. (продукти бджільництва);
  • фізична особа підприємець Стречен Ю.(продукти бджільництва);
  • фізична особа підприємець Кравчук В.Л.(страви української кухні);
  • фізична особа підприємець Ворончук Н.Й.(риба);
  • Хлібне містечко від ТМ «Скиба» – директор Ярмолка Олександр Володимирович.

При організації торгівлі забезпечити наявність  вивіски, інформації про СПД, форменного одягу.

1. Суб’єктам підприємницької діяльності Букіа М., Лукянецю В.В., Михайловському М.М., Соломку В.А., Мамонцю В.П., Глушко В.П., Позняку М.М., Кравчуку В.Л., Стречену Ю.В., Ярмолку О.В., Аврамишину С.Г., Поспєхову Р.В., Ворончук Н.Й., Суховецький В.А. забезпечити дотримання санітарних правил на робочому місці та прилеглій території, дотримання Закону України "Про захист прав споживачів", "Правил торгівля продовольчими та непродовольчими товарами".
  2. Розміщення та контроль за роботою суб’єктів господарювання покласти на головного спеціаліста з питань торгівлі, побуту та громадського харчування Малецьку А.Ю.
  3. Розпорядження дійсне до 23.00 години 24 серпня 2019 року.

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                 СВІТЛАНА   УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024