№85 від 14 червня 2019 року "Про організацію святкової торгівлі з нагоди святкування 134-ї річниці міста Сарни"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

14 червня 2019 року                                                                                                    № 85

"Про організацію святкової

торгівлі з нагоди святкування

134-ї річниці міста Сарни"

З метою обслуговування жителів, гостей міста атракціонами для дітей, закладами торгівлі і ресторанного господарства при святкуванні 134-ї річниці міста Сарни, відповідно до пункту двадцять частини 4 статті 42, частини 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Організувати святкову торгівлю через буфети, кіоски та виносні столи:
    • фізична особа підприємець Букіа М. ( страви грузинської кухні);
    • фізична особа підприємець Коваленко А. (страви української кухні, морозиво, безалкогольні напої, пиво, солодощі);
    • фізична особа підприємець Пацукевич Л.Т. (страви української кухні, морозиво, безалкогольні напої, пиво);
    • кафе "Хуторок" - фізична особа підприємець Цицюра В.В.;
    • фізична особа підприємець Мамонець В.П. ( гарячі напої, мохіто);
    • фізична особа підприємець Поспєхов Р.В.( хот – доги, гарячі напої);
    • фізична особа підприємець Михайловський М.М. (солодка вата, дитячі електромобілі);
    • фізична особа підприємець Суховецький В.А. ( солодкі напої, пиво.);
    • фізична особа підприємець Лук’янець В.В. ( дитячі атракціони);
    • фізична особа підприємець Волобуєв М.К. (дитячі атракціони);
    • фізична особа підприємець Колесник В.В. ( прокат верхових поні).
    • фізична особа підприємець Сергійчук А.В. (солодощі);
    • фізична особа підприємець Соломка В.А. (відеоігри);
    • фізична особа підприємець Маренко В.В. ( надувні кульки);
    • фізична особа підприємець Тітечко А.К. ( надувні кульки);
    • фізична особа підприємець Аврамишин С.Г.(морозиво, безалкогольні напої, пиво);
    • фізична особа підприємець Ляскун Н.У. (рекламна продукція AVON);
    • фізична особа підприємець Касперчик Л.І. (мохіто);
    • фізична особа підприємець Позняк М.М. (продукти бджільництва);
    • фізична особа підприємець Шотік А.М. (продукти бджільництва);
    • фізична особа підприємець Пилипенко А.В. (продукти бджільництва);
    • фізична особа підприємець Глушко Л.П.. (продукти бджільництва);
    • фізична особа підприємець Стречен Ю.(продукти бджільництва);
    • фізична особа підприємець Рудика Л.В. (рекламна продукція);
    • фізична особа підприємець Бейдієв С.Г. (сік, шашлик).

При організації торгівлі забезпечити наявність  вивіски, інформації про СПД, інформації про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв неповнолітнім, форменого одягу.

1. Приватним підприємцям Букіа М., Коваленко А., Цицюра В.В., Мамонець В.П., Поспєхову Р.В., Михайловському М.М.,       Суховецькому В.А., Лук’янецю В.В., Волобуєву М.К., Колесник В.В., Сергійчук А.В., Маренко В.В., Тітечко А.К., Пацукевич Л.Т., Соломці В.А., Ляскун Н.У., Касперчик Л.І., Стречен Ю., Аврамишину С.Г.,  Рудика Л.В., Позняку М.М., Шотіку А.М., Пилипенку А.В., Глушко Л.П., Бейдієв С.Г., забезпечити дотримання санітарних правил на робочому місці та прилеглій території та  дотримання Закону України "Про захист прав споживачів", "Правил торгівля продовольчими та непродовольчими товарами", санітарних правил на робочому місці та прилеглій території.

1. Розміщення та контроль за роботою суб’єктів господарювання покласти на головного спеціаліста з питань торгівлі, побуту та громадського харчування Малецьку А.Ю.

1. Розпорядження дійсне до 23.00 години 17 червня 2019 року.

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                                С.Б.УСИК

29 березня 2024
№ 142 від 29 березня 2024 року "Про  роботу Служби у справах дітей Сарненської міської ради щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх на території Сарненської міської територіальної громади"

29 березня 2024