№6 від 16 січня 2019 року "Про скликання виконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

16 січня  2019 року                                                                                       № 6

"Про скликання виконкому"

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 357 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконком міської ради

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 25 січня 2019 року о 15.00 год.,  в конференц-залі міської ради (вул. Широка, 31).

1. На розгляд виконкому внести такі питання:

• Про встановлення тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП "Сарнитеплосервіс".

питань.

• Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії для ТОВ "Енергозбереження Рівне".

питань.

• Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії, виробленої з використанням природного газу для ТОВ "Поліська енергосервісна компанія".

питань.

• Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Сарненської міської ради від 23.10.2018 № 380, від 20.06.2018 № 210 та оголошення конкурсу на призначення управителя багатоквартирного будинку в місті Сарни.

Інформує: Товкач Т.П. – в.о.начальника відділу юридичного

забезпечення.

• Про погодження Статуту та реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку «Сарненська міська варта».

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про план роботи міськвиконкому на лютий 2019 року.

Інформує: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій м. Сарни.

Інформують: Бахно В.К. – керуючий справами міськвиконкому.

• Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                          В.А.ХОМИЧ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Маслянчук Оксани Василівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "