№112 від 04 вересня 2018 року "Про скликання ХХІУ позачергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

04 вересня 2018 року                                                                                        № 112

"Про скликання ХХІУ позачергової

сесії  міської  ради сьомого скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.11.2015 № 21 із змінами згідно рішення міської ради від 04.03.2016 № 129 та рішенням колегії міської ради від 04 вересня 2018 року "Про погодження дати, порядку денного ХХІУ позачергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХХІУ позачергову сесію міської ради сьомого скликання 06 вересня 2018 року.

1. Провести пленарне засідання ХХІУ позачергової сесії міської ради сьомого скликання 06 вересня 2018 року о 10.00 годині в сесійній залі міської ради               (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХХІУ позачергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХХІУ позачергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХХІУ позачергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХХІУ позачергової сесії міської ради оприлюднити в газеті «Сарненські новини» та на сайті міської ради в Інтернеті.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                         від 04.09.2018 № 112

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

та регламент роботи ХХІУ позачергової сесії міської ради

VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХІУ позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних питань.

1. Різне.

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                                                                   В.К.Бахно

Документи → Проєкти рішень ради