№79 від 14 липня 2020 року "Про скликання ХХХХІV позачергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14 липня 2020 року                                                                                          № 79

"Про скликання ХХХХІV позачергової

сесії  міської  ради сьомого скликання"

Відповідно до частини другої статті 42, частини 6 статті 46, статті 50 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись Регламентом Сарненської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.11.2015 № 21 (із змінами, згідно рішення міської ради від 04.03.2016 № 129) та рішенням колегії міської ради від 13 липня 2020 року "Про погодження дати, порядку денного ХХХХІV позачергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій"

1. Скликати ХХХХІV позачергову сесію міської ради сьомого скликання                           17 липня 2020 року.

1. Провести спільне засідання депутатських комісій о 14.00 год;, пленарне засідання ХХХХІV позачергової сесії міської ради сьомого скликання о 15.00 год; в актовій залі МБК «Залізничник» (м. Сарни, вул. Залізнична, 18) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХХХХІV почергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХХХХІV почергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХХХХІV почергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХХХХІV почергової сесії міської ради оприлюднити на сайті міської ради в мережі Інтернет.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                  від 14.07.2020 № 79

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

та регламент роботи ХХХХІV позачергової сесії міської ради

VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХХХІV позачергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про затвердження змін до цільових Програм по пріоритетних напрямках розвитку міста Сарни на 2020 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – заступник міського голови з питань бюджету

та фінансів.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – заступник міського голови з питань бюджету

та фінансів.

1. Про погодження списання з балансу КП "Житлосервіс" багатоквартирних будинків в м. Сарни.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного забезпечення.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій м.Сарни із земельних питань.

Доповідає: Арсентєв А.О. – в.о. начальника відділу земельних ресурсів.

1. Різне.

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                   Віктор Бахно

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"