, Адміністратор

№62 від 24 травня 2018 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва та надання дозволу на початок виконання робіт з поточного (ямкового) ремонту доріг струменевим методом по вул. Чорновола, Сковороди,...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 

24 травня 2018 року                                                                                             № 62

 

«Про затвердження зведених кошторисних

розрахунків вартості об’єкта будівництва

та надання дозволу на початок виконання робіт

з поточного (ямкового) ремонту доріг

струменевим методом по вул. Чорновола,

Сковороди, Гоголя, Ломоносова, Вишнева

(в межах вул. Суворова – Привокзальна)

 в м. Сарни Рівненської обл.»

 

         З метою виконання рішення міської ради від 22.12.2017 №716 «Про міський бюджет на 2018 рік» зі змінами та доповненнями, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Чорновола в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 40,125 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 38,119 тис. грн. та надати дозвіл на початок робіт згідно кошторисної документації.

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Сковороди в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 69,965 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 66,467 тис. грн. та надати дозвіл на початок робіт згідно кошторисної документації.

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Гоголя в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 50,144 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 47,637 тис. грн. та надати дозвіл на початок робіт згідно кошторисної документації.

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Ломоносова в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 39,804 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 37,814 тис. грн. та надати дозвіл на початок робіт згідно кошторисної документації.

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний (ямковий) ремонт дороги струменевим методом по вул. Вишнева (в межах вул. Суворова – Привокзальна) в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 34,711 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 32,975 тис. грн. та надати дозвіл на початок робіт згідно кошторисної документації.

 

  1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

 

  1. Контроль за виконанням робіт покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчук Ю.Я.

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                             С.Б. УСИК

Пошук документів

Корисні посилання