№65 від 16 травня 2019 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва та надання дозволу на початок виконання робіт на поточний ремонт доріг в м. Сарни Рівненської обл."

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16 травня 2019 року                                                                                               № 65

«Про затвердження зведених кошторисних

розрахунків вартості об’єкта будівництва та

надання дозволу на початок виконання робіт на

поточний ремонт доріг в м. Сарни Рівненської обл.»

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2019 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 22.12.2018 №1053, рішення міської ради від 22.12.2018 №1055 «Про міський бюджет на 2019 рік» зі змінами, пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги без твердого покриття по вулиці Толстого (від вулиці Кн. Острозького) в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 144,229 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 137,018 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги без твердого покриття по вулиці Л. Чайкіної в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 27,341 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 25,974 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги без твердого покриття по вулиці 8 Березня в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 63,427 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 60,256 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги без твердого покриття по вулиці Пушкіна (в межах будинку №54) в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 17,522 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 16,646 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги струменевим методом по вул. Незалежності в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 35,154 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 33,396 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги струменевим методом по вул. Губені в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 15,121 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 14,365 тис. грн.

1. Надати дозвіл на початок виконання будівельних робіт на об’єктах, зазначених в пунктах 1, 2, 3, 4, 5, 6 цього розпорядження згідно затвердженої кошторисної документації.

1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за виконанням робіт покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                            С.Б. УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024