№38 від 30 березня 2020 року "Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва на поточні ремонти дорожнього покриття вулиць м. Сарни струменевим методом "

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

30 березня 2020 року                                                                                              № 38

«Про затвердження зведених кошторисних

розрахунків вартості об’єктів будівництва

на поточні ремонти дорожнього покриття

вулиць м. Сарни струменевим методом »

На виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2020 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 24.12.2019 №1368, рішення Сарненської міської ради від 24.12.2019 №1370 «Про міський бюджет на 2020 рік», керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Лисенка, 8 Березня, Пушкіна в м. Сарни Рівненської області у сумі 84,985 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 80,561 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Белгородська в м. Сарни Рівненської області у сумі 67,982 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 64,443 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Соборна (в межах вул. 8 Березня – с. Люхча) в м. Сарни Рівненської області у сумі 170,863 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 161,968 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Котляревського (в межах вул. Соборна – вул. Грушевського) в м. Сарни Рівненської області у сумі 84,893 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 80,473 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Я. Губені, Незалежності в м. Сарни Рівненської області у сумі 84,975 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 80,551 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Свято-Троїцька, Набережна в м. Сарни Рівненської області у сумі 170,958 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 162,058 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Кн. Ольги (в межах вул. Белгородська – вул. Фідарова) в м. Сарни Рівненської області у сумі 113,974 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 108,040 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Амосова в м. Сарни Рівненської області у сумі 113,767 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 107,845 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Ковельська в м. Сарни Рівненської області у сумі 37,908 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 35,935 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Весняна в м. Сарни Рівненської області у сумі 56,998 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 54,031 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Гоголя в м. Сарни Рівненської області у сумі 142,929 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 135,489 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Вишнева в м. Сарни Рівненської області у сумі 56,883 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 53,922 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Чорновола в м. Сарни Рівненської області у сумі 56,835 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 53,876 тис. грн.
  2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Леонтовича в м. Сарни Рівненської області у сумі 56,957 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 53,992 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Залоги, Пирогова в м. Сарни Рівненської області у сумі 28,793 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 27,294 тис. грн.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дорожнього покриття струменевим методом вул. Широка, Коперника в м. Сарни Рівненської області у сумі 56,895 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 53,933 тис. грн.

1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за виконанням робіт покласти на начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                               ВІКТОР ХОМИЧ

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"