№61 від 24 травня 2018 року "Про затвердження виконавчого зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги по вул. Котляревського (в межах вул. Грушевського, Соборна) в м. Сарни Рівненської області"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

24 травня 2018 року                                                                                             № 61

«Про затвердження виконавчого зведеного

кошторисного розрахунку вартості об’єкта

будівництва на поточний ремонт дороги

по вул. Котляревського (в межах вул.

Грушевського, Соборна) в м. Сарни

Рівненської області»

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.04.2018 №37 «Про затвердження кошторисних розрахунків та надання дозволу на початок виконання робіт з поточного ремонту доріг по вул. Бєлгородська, Ковельська, Амосова, Леонтовича в м. Сарни Рівненської обл.», з метою виконання рішення міської ради від 22.12.2017 №716 «Про міський бюджет на 2018 рік» зі змінами та доповненнями, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити виконавчий зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт дороги по вул. Котляревського (в межах вул. Грушевського, Соборна) в м. Сарни Рівненської області у сумі 199,3404 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 165,780 тис. грн.

1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

1. Контроль за виконанням робіт покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ та розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                            С.Б. УСИК

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024