№406 від 06 листопада 2020 року "Про преміювання працівників закладів культури комунальної власності Сарненської міської ради"

06 листопада 2020 року                                                                                   № 406

«Про преміювання працівників закладів культури комунальної власності Сарненської міської ради»

Відповідно до наказу Міністерства культури і туризму України від 18.10.2005 № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівникам культури на основі Єдиної тарифної сітки», керуючись підпунктом 4 пункту «а» статті 28, статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

1. Преміювати керівників закладів культури комунальної власності в розмірі посадового окладу кожному, а саме:
  • (особа) - директора МБК «Залізничник»;
  • (особа) - директора МБК «Сузір'я»;
  • (особа) - завідувача міського клубу «Колос».
  1. Рекомендувати керівникам закладів культури, вказаних в пункті 1 цього рішення, преміювати працівників в межах економії фонду оплати праці в розмірі, що не перевищує посадовий оклад та подати накази про преміювання головному бухгалтеру виконавчого комітету Сарненської міської ради.
  2. Головному бухгалтеру виконавчого комітету Сарненської міської ради Орешко Т.Г. провести нарахування та виплату премії за рахунок економії фонду оплати праці.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024