№23 від 11 березня 2020 року "Про запобігання поширенню на території м. Сарни коронавірусу COVID-19"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

11 березня 2020 року                                                                                 № 23

Про запобігання поширенню

на території м. Сарни

коронавірусу COVID-19

Відповідно до статей 30,32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки № 1/9-154 від 11.03.2020,  з метою запобігання поширенню на території м. Сарни коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11 березня 2020 року (протокол  № 7), керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Призупинити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на території м. Сарни

навчально-виховний процес у дошкільних навчальних закладах №№1,3,4.5,6,7,8,9 та ПК «Юність».

1. Скасувати масові заходи у міських будинках культури «Залізничник», «Сузір»я», міському клубі «Колос», ФСК «Повір у себе».
  2. Здійснювати дезінфекційні заходи в громадському транспорті та в закладах з великою кількістю відвідувачів.
  3. Рекомендувати роботодавцям підприємств, установ усіх форм власності під час планування та організації роботи враховувати запроваджені обмеження.
  4. Довести це розпорядження до керівників установ комунальної власності міської ради та оприлюднити через засоби масової інформації.
  5. Розпорядження діє в межах термінів визначених пунктом 1 цього розпорядження або до прийняття окремого розпорядження міського голови з цього питання.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ»ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                         ВІКТОР ХОМИЧ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"