№383 від 29 жовтня 2020 року "Про розгляд звернення ФОП(особа) щодо продовження діїдозволів на розміщення пересувних тимчасових споруд торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності по вул. Широка в м. Сарни"

29 жовтня 2020 року                                                                                      №383

«Про розгляд звернення ФОП

(особа) щодо продовження дії

дозволів на розміщення пересувних

тимчасових споруд торгівельного

призначення для провадження

підприємницької діяльності по

вул. Широка в м. Сарни»

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця (особа) щодо продовження дії дозволів на розміщення пересувних тимчасових споруд торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності  «Piano coffee» по вул. Широка (біля  старого фонтану) та «Вело кав’ярня» по вул. Широка (навпроти супермаркету «Льонок»)  в м. Сарни, керуючись статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 № 244, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 № 1330/20068, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. ФОП (особа) продовжити термін дії дозволу на розміщення пересувної тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності «Piano coffee» по вул. Широка (біля старого фонтану) в м. Сарни до 15.10.2021.

1. ФОП (особа) продовжити термін дії дозволу на розміщення пересувної тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності «Вело кав’ярня» по  вул. Широка (навпроти супермаркету «Льонок»)  в м. Сарни до 15.10.2021.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                   СВІТЛАНА УСИК

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень