№204 від 14 червня 2017 року "Про затвердження графіків роботи закладів культури м. Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

14 червня 2017 року                                                                                    № 204

"Про затвердження графіків

роботи закладів культури м. Сарни"

З метою раціонального і ефективного використання робочого часу, створення зручних умов для відвідувачів, керуючись підпунктом 1 пункту "а" статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради:

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити графіки роботи міських будинків культури "Залізничник" по вул. Залізничній, 18, "Сузір’я" по вул. Толстого, 22Б та міського клубу "Колос" по вул. Гагаріна, 60А в м. Сарни (додаються).

1. Рішення набирає чинності після офіційного оприлюднення та діє на період до 01 вересня 2017 року.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                    С.Б.УСИК

-204-grafiki-roboti-kultura.doc.doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про  схвалення змін до  Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній гром"