С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

14 червня 2017 року                                                                                    № 198

"Про звіт директора КП "Екосервіс"

про діяльність підприємства по

забезпеченню безперебійного відведення

та очищення стічних вод та заключенню

договорів на послуги підприємства"

Заслухавши та обговоривши звіт директора КП "Екосервіс"              Микосянчика О.С. про діяльність підприємства по забезпеченню безперебійного відведення та очищення стічних вод та заключенню договорів на послуги підприємства, на виконання Постанови Кабінету Міністрів від 25.03.1999 № 465 "Про затвердження Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами", Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2008 № 190 "Про затвердження правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України", Закону України "Про житлово-комунальні послуги", керуючись статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Звіт директора КП "Екосервіс" Микосянчика О.С. про діяльність підприємства по забезпеченню безперебійного відведення та очищення стічних вод та заключенню договорів на послуги підприємства взяти до відома.
  2. Зобов’язати директора КП "Екосервіс" Микосянчика О.С. :
    • активізувати роботу по стягненню заборгованості за надані послуги з водовідведення;

Постійно.

• затвердити та погодити з власниками, балансоутримувачами будівель, споруд підприємств та організацій схеми розмежування відповідальності та обслуговування каналізаційних мереж;

До 01.09.2017.

• забезпечити встановлення та оперативне відновлення накриття каналізаційних колодязів по протяжності каналізаційних мереж;

Постійно.

• забезпечити безперебійну діяльність очисних споруд, каналізаційних насосних станцій шляхом функціонування оперативної аварійної групи;

Постійно.

• провести інвентаризацію мереж систем водовідведення міста та сформувати схему мереж із подальшим взяттям на баланс не облікованих мереж;

До 01.10.2017.

• забезпечити приведення договорів на приймання стічних вод з підприємствами та організаціями міста у відповідність до вимог чинного законодавства України та розширити мережу надання послуг підприємства для населення міста (приватного сектору).

Постійно.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства та розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                    С.Б.УСИК

-198-zvit-ekoservis.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень