№247 від 21 травня 2021 року "Про коригування тарифу на послуги з централізованого водовідведення, що надаються комунальним підприємством Сарненської міської ради «Екосервіс»"

Р І Ш Е Н Н Я

21 травня  2021 року                                                                            №  247

Про коригування  тарифу на послуги з централізованого водовідведення, що надаються комунальним підприємством Сарненської міської ради «Екосервіс»

Розглянувши звернення комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» №112/21 від 30.04.2021 року щодо коригування тарифу на послуги з централізованого водовідведення, а також розрахунки коригування тарифу на послуги з централізованого водовідведення,  у зв’язку із збільшенням середньозваженої ціна на електроенергію,  прожиткового мінімуму та зміною ставки відсотка до мінімальної тарифної ставки робітника І розряду, передбачених Галузевою угодою, що є базою для встановлення тарифних ставок з оплати праці працівників комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс», з метою приведення вказаних тарифів до економічно обгрунтованого розміру, недопущення збитковості підприємства, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини 3  статті 4,  пунктом 2 частини 1 статті 7, статтею 10 та статтею 24  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку
формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №869 від 01.06.2011 року, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 зареєстровано в Міністерстві юстиції України за 753/32205 від 26 червня 2018 р.  «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Встановити тариф шляхом коригування на послуги з централізованого водовідведення, що надаються комунальним підприємством Сарненської міської ради «Екосервіс» за 1 куб.м. з ПДВ  в наступних розмірах:

1.1. Населення – 24 грн.14 коп.;

1.2. Бюджетні установи – 27 грн.77 коп.;

1.3. Інші споживачі – 36 грн.23 коп.

1. Пункт перший рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради №41 від 08.02.2018 року «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водовідведення та вивезення рідких нечистот, що надаються КП «Екосервіс» вважати таким, що втратив чинність з дати введення в дію нових тарифів.

3.Директору комунального підприємства Сарненської міської ради  «Екосервіс» (Микосянчик О.С.) протягом  трьох робочих днів з дати прийняття зазначеного рішення  повідомити споживачів про зміну тарифу (з посиланням на це рішення) у друкованому засобі масової інформації місцевої сфери розповсюдження, веб-сайті комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс», на інформаційних стендах у відділі збуту.

4.Це рішення набирає чинності з 01 червня 2021 року.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови Драганчука Т.М.

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                                   Володимир МІЩЕНЯ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"