№273 від 31 серпня 2017 року "Про стан виконання документів  органів влади вищого рівня, власних рішень та підвищення виконавської дисципліни на території ради у І півріччі 2017 року"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

31 серпня 2017 року                                                                                     № 273

"Про стан виконання документів

органів влади вищого рівня,

власних рішень та підвищення

виконавської дисципліни на території

ради у І півріччі 2017 року"

Аналіз стану виконавської дисципліни станом на 01.07.2017 року засвідчив, що працівники апарату міськвиконкому та керівники підприємств комунальної власності продовжують організаційні заходи, спрямовані на поліпшення управлінської діяльності, зміцнення виконавчої дисципліни, забезпечення виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації, міської ради та виконавчого комітету.

Відповідно до статей 40, 52 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою безумовного виконання документів та посилення персональної відповідальності працівників за виконання покладених на них повноважень, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію головного спеціаліста міськвиконкому Куліш Ю.Ю. "Про стан виконання документів органів влади вищого рівня, власних рішень та підвищення виконавської дисципліни на території ради у І півріччі 2017 року " взяти до відома (додається).
  2. Забезпечити щоквартальне проведення днів контролю на підприємствах комунальної власності стосовно організації роботи з документами, контролю за виконанням документів.

Іванкова  О.П., начальник  загального відділу міськвиконкому;

Куліш Ю.Ю.,головний спеціаліст міськвиконкому по

контролю;

2

1. Встановити чіткий контроль за виконанням документів, здійснювати щомісячний аналіз стану фактичного виконання документів, ведення документації з контролю.

Головні спеціалісти міськвиконкому, керівники підприємств комунальної власності.

Постійно.

1. Забезпечити своєчасне виконання, надання інформації на розпорядчі документи міського голови.

Керівники підприємств комунальної власності.

Постійно.

1. Продовжити практику по наданню методичної і практичної допомоги по організації роботи з документами, контролю за їх виконанням у виконавчому апараті міськвиконкому, комунальних підприємствах.

Іванкова О.П., начальник  загального відділу міськвиконкому;

Куліш Ю.Ю.,головний спеціаліст міськвиконкому по

контролю;

Постійно.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                     С.Б.УСИК

-273-kontrol.doc.doc

03 травня 2024
№ 300 від 30 квітня 2024 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"