№214 від 15 Липня 2020 року "Про роботу виконавчого комітетуміської ради по виконанню Закону України "Про звернення громадян" у І півріччі 2020 року"

15 липня 2020 року                                                                                          № 214

"Про роботу виконавчого комітету

міської ради по виконанню  Закону

України "Про звернення громадян"

у  І півріччі 2020  року"

Заслухавши звіт начальника загального відділу виконавчого комітету міської ради Олени Іванкової "Про роботу виконавчого комітету міської ради по виконанню Закону України “Про звернення громадян" у І півріччі 2020 року”, з метою підвищення ефективності цієї роботи, відповідно до Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування", підпункту один пункту "б" статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію начальника загального відділу виконавчого комітету міської ради Олени Іванкової   про роботу виконавчого комітету міської ради по виконанню Закону України "Про звернення громадян" у І півріччі 2020 року"  взяти до відома (додається).

1. Посилити персональну  відповідальність  працівників  міськвиконкому  за  своєчасним  і  якісним  розглядом  заяв, скарг  і  пропозицій  громадян,  що надходять  до  виконавчого комітету   міської  ради.

Постійно.

1.  Посадовим особам  виконавчого комітету міської ради:
    • посилити контроль за виконанням нормативно-правових актів, спрямованих на забезпечення конституційних прав громадян на звернення;
    • не допускати надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей на звернення громадян, із порушенням термінів, встановлених чинним законодавством;
    • аналізувати питання, що порушуються у зверненнях громадян, особливо повторних, та виявляти причини, що їх породжують.

Постійно.

1. Керівникам КП “Екосервіс”, КП “Сарнитеплосервіс”, КП “Житлосервіс”:

4.1. вжити  ефективних  заходів  щодо  запобігання  виникненню  підстав для скарг громадян до  виконавчого комітету міської ради та органів влади  вищого рівня  і виявлення  причин, які   породжують повторні та колективні  звернення;

Постійно.

4.2.висвітлювати питання роботи виконавчого комітету міської ради,  комунальних підприємств  із зверненнями громадян  в  засобах  масової інформації.

Постійно.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     СВІТЛАНА УСИК

Додатки.doc

19 березня 2024
№ від 19 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Карачун Л.П. щодо організації дорожнього руху по вул. Набережна у м. Сарни"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."