№172 від 17 червня 2020 року "Про зміну назвидошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла-садок) № 8 «Веселка» Сарненської міської ради та затвердження Статуту закладу в новій редакції"

17 червня  2020 року                                                                                       № 172

«Про зміну назви

дошкільного навчального закладу

комбінованого типу (ясла-садок) № 8

«Веселка» Сарненської міської ради та

затвердження Статуту закладу в новій редакції»

Відповідно до  Закону України «Про освіту» від 05.09.2017 № 2145-VІІІ, керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», беручи до уваги рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 року «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради  щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Змінити назву  дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок № 8 «Веселка» Сарненської міської ради на заклад дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) № 8 «Веселка» Сарненської міської ради.

1. Затвердити Статут закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясел-садка) № 8 «Веселка» Сарненської міської ради у новій редакції.

1. Керівнику закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясел-садка) № 8 «Веселка» Сарненської міської ради подати документи для проведення державної реєстрації Статуту закладу дошкільної освіти комбінованого типу (ясел-садка) №8 «Веселка» Сарненської міської ради у новій редакції.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

Міський голова                                                                        Світлана Усик

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради