№468 від 19 грудня 2022 року " Про затвердження  Статуту Комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради в новій редакції"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

19 грудня 2022 року                                                                           № 468

Про затвердження  Статуту Комунального

некомерційного підприємства «Сарненська

стоматологічна поліклініка» Сарненської

міської ради в новій редакції

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Основи законодавства України про охорону здоров’я» (зі змінами), керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», беручи до уваги рішення Сарненської міської ради від 14 липня  2022 року № 926 «Про делегування повноважень щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади виконавчому комітету Сарненської міської ради»», виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити Статут Комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради у новій редакції, що додається.
  2. Керівнику комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради подати документи для проведення державної реєстрації Статуту комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради у новій редакції.
  3. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

468-statutu-knp-stomatologichna-poliklinika-rishennja.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"