С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

20 грудня 2021 року                                                                                     № 599

Про схвалення змін до Програми

розвитку та фінансової підтримки

комунального некомерційного

підприємства «Сарненська

стоматологічна поліклініка» Сарненської

міської ради на 2022-2024 роки

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненська стоматологічна поліклініка» Сарненської міської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням міської ради від 14.07.2021 № 335 «Про затвердження цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади», а саме: виклавши додаток до програми в новій редакції, що додається.
  2. Подати ці зміни на затвердження сесії Сарненської міської ради.
  3. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачати кошти на виконання заходів програми при внесенні змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

599-programa-stomat.doc.doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"