№255 від 05 серпня 2022 року "Про забезпечення утримання в належному стані кладовищ, інших місць поховань на території Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

05 серпня2022 року                                              255

Про забезпеченняутримання в

належномустанікладовищ, інших

місцьпохованьнатериторії

Сарненської міськоїтериторіальної громади

Заслухавши інформацію виконуючого обов’язкидиректора комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» Володимира Агапова про забезпечення утримання в належному стані кладовищ, інших місць поховань на території Сарненської міської територіальної громади,керуючись Порядком утримання кладовищ та інших місць поховань, затвердженого Наказом Держжитлокомунгоспу України 19.11.2003 N193Державним комітетом України з питань житлово-комунального господарства, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 8 вересня 2004р.
за N 1113/9712 (зі змінами), ЗакономУкраїни «Про поховання та похоронну справу», підпункту 11 пункту «а»статті 30 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію виконуючого обов’язки директора комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» Володимира Агаповапро забезпечення утримання в належному стані кладовищ, інших місць поховань на території Сарненської міської територіальної громади взяти до відома (додається).
2. Виконуючому обов’язки директоракомунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» ВолодимируАгапову, старостам старостинських округів Сарненської міської територіальної громади забезпечити:

2.1. Недопущення створення стихійних сміттєзвалищ на території та навколо кладовищ.

2.2.   Своєчасне виявлення та видалення аварійних зелених насаджень.

2.3.   Належне утримання місць почесних поховань (в т.ч. пам’ятників).

3. Виконуючому обов’язки директора комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» ВолодимируАгаповудо 01.11.2022 провести інвентаризацію всіх наявних кладовищ на території громади та надати пропозиції щодо взяття їх на баланс підприємства.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024