№ від 21 травня 2021 року "Про розгляд заяви (особа) про залишення адреси об’єкту нерухомого майна – житлового будинку, який розташований в м.Сарни по вул.Белгородська,---"

____ травня 2021 року

№ проєкт

Про розгляд заяви (особа) про

залишення адреси об’єкту нерухомого майна –

житлового будинку, який розташований в

м.Сарни по вул.Белгородська,---.

Розглянувши заяву (особа), а також доданий до неї висновок КП «Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації» від 24.01.2017 №725 щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна, згідно якого квартира розташована в м.Сарни по вул.Белгородська буд---, кв.---, що за технічними показниками об’єкту не може бути поділеною,  беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради,-

В И Р І Ш И В:

Рекомендувати (особа) повторно звернутись в КП «Рівненське обласне бюро технічної інвентаризації» для отримання роз’яснень при яких обставинах може бути проведений розподіл об’єкту нерухомого майна-житлової квартири, яка розташована в м.Сарни по вул.Белгородська,--- та провести розподіл вказаної квартири, після чого звернутись в КП «Житлосервіс» Сарненської міської ради для визначення адреси цього об’єкту.

В.о.міського голови                                                                    Володимир Міщеня

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024