, Адміністратор

№213 від 23 квітня 2021 року "Про розгляд заяви гр. (особа) та гр. (особа)про присвоєння адреси магазину по вул. Белгородській, --- в м. Сарни"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

 

23 квітня 2021 року                                                                                        № 213      

        

 

"Про розгляд заяви гр. (особа)

та гр. (особа)про присвоєння адреси магазину

по вул. Белгородській, --- в м. Сарни"

 

 

         Розглянувши заяву гр. (особа) та гр. (особа)щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – магазину, що знаходиться в м. Сарни,  по вул. Белгородській, ---, керуючись підпунктами 5, 10 пункту "б" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням міськвиконкому від 20.11.2013 № 397 "Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Сарни" та декларацією про готовність до експлуатації №РВ 101210207786 від 09.02.2021, виконком міської ради

 

 

 

В И Р І Ш И В :

 

 

Присвоїти реконструйованому об’єкту нерухомого майна – магазину (площею 75,9 кв. м.), що знаходиться в м. Сарни, по вул. Белгородській, ---, адресу: м. Сарни, вул. Белгородська, ---.

 

 

 

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання