№149 від 23 березня 2021 року "Про розгляд заяви гр. (особа) про постановку на квартирний облік"

23 березня 2021 року

Про розгляд заяви гр. (особа)

про постановку на квартирний облік

Розглянувши заяву громадянки (особа) про постановку на квартирний облік та подані до заяви документи встановлено наступне. Громадянка (особа) являється власницею 1\4 частини квартири, яка розташована в м.Сарни по вул.Белгородська, ---, та складається з 3-х кімнат, житловою площею 39,5 кв.м., тобто вона є власницею 9,875 кв.м. житлової площі вказаної квартири. Згідно довідки про склад сім’ї  за вказаною адресою зареєстровані та проживають заявниця (особа), її чоловік (особа), донька (особа).

Враховуючи викладене вище, відповідно до статті 34 Житлового кодексу УРСР, пункту 46 Правил обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, беручи до уваги норми постанови виконкому Рівненської обласної ради та президії обласної ради професійних спілок від 26.12.1984 №346 щодо установленої  норми наявної житлової площі  (мінімальної забезпеченості жилої площі, 6кв.м.), з метою постановки на квартирний облік, керуючись підпунктом  2 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визнати такою, що потребує поліпшення житлових умов, з підстав не забезпечення мінімальним розміром жилої площі,  громадянку (особа).
  2. Включити громадянку (особа)спільно з членами її сім’ї- чоловіком (особа) та донькою (особа),  у список громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у виконавчому комітеті Сарненської міської ради (загальна черга).

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"

24 квітня 2024