№293 від 19 Серпня 2020 року "Про розгляд звернення (особа) про постановку на квартирний облік"

19 серпня  2020 року                                                                                   №293

«Про розгляд звернення

(особа) про постановку

на квартирний облік»

Розглянувши заяву та подані до заяви документи громадянина (особа), про постановку його на квартирний облік, враховуючи спеціальний жетон поліції №---- від 15.11.2018, керуючись статтею 34, 45  Житлового кодексу  УРСР, статтею 96 Закону України «Про національну поліцію», пунктами 13, 15 Правил обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, підпунктом 2 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради,

В И Р І Ш И В:

1. Визнати таким, що потребує поліпшення житлових умов, з підстав незабезпечення мінімальним розміром жилої площі  громадянина (особа).
  2. Включити громадянина (особа) у складі сім’ї трьох чоловік ((особа) –дружина, (особа) - дочка) у список громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у Сарненському міськвиконкомі (загальна черга) та у список громадян, які користуються правом першочергового отримання житла у міськвиконкомі.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                  СВІТЛАНА УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024