№128 від 23 березня 2021 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 року № 409 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

23 березня 2020 року                                                                   №  128

«Про внесення змін до рішення виконавчого

комітету міської ради від 04.12.2020 року

№ 409 «Про адміністративну комісію при

виконавчому комітеті Сарненської міської ради»

З метою охорони правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі неухильного додержання Конституції України і законів України, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини 1 статті  38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 215, 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Положення про адміністративні комісії Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 09.03.1988 N 5540-XI, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 року № 409 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Сарненської міської ради», виклавши додаток в новій редакції, що додається.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Вячеслава Шимка.

Міський голова                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення виконавчого комітету

від 23.03.2021  № 128

С  К  Л  А  Д