№24 від Про призупинення особистого прийому громадян у виконавчому комітеті міської ради"Про призупинення особистого прийому громадян у виконавчому комітеті міської ради"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

16 березня 2020 року                                                                                       № 24

"Про призупинення особистого прийому

громадян у виконавчому комітеті міської ради"

З метою дотримання обмежувальних заходів відповідно до розпорядження міського голови від 11.03.2020 № 23 «Про запобігання поширенню на території м. Сарни коронавірусу COVID-19», пункту двадцять частини четвертої статті 42, пункту вісім статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

1. Призупинити з 16 березня до 3 квітня 2020 р. особистий прийом громадян у виконавчому комітеті міської ради, закладах, установах і підприємствах міської комунальної власності.
  2. Прийом заявок на вирішення питань мешканців м. Сарни проводити

дистанційно за телефонами установ та  електронну пошту міської ради

(e-mail: miskaradas@gmail.com).

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ»ЯЗКИ

МіськОГО головИ                                                              ВІКТОР ХОМИЧ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"