, Головний редактор

№2 від 25 січня 2023 року "Про роботу об’єктів житлово- комунального господарства в осінньо-зимовий період 2022-2023 років  "

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

25 січня 2023 року                                                                                          № 02

 

Про роботу об’єктів житлово-

комунального господарства

в осінньо-зимовий

період 2022-2023 років

 

Заслухавши інформації виконуючого обов’язки директора КП «Сарнитеплосервіс» Руденка Богдана Олександровича, виконуючого обов’язки директора КП «Житлосервіс» Лімонова Еріка Михайловича, директора КП «Екосервіс» Агапова Володимира Валентиновича про роботу об’єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, керуючись Законом України «Про  житлово-комунальні послуги», пунктом 1 частини «а» статті 30, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

 1. Інформації виконуючого обов’язки директора КП «Сарнитеплосервіс» Руденка Богдана Олександровича, виконуючого обов’язки директора КП «Житлосервіс» Лімонова Еріка Михайловича, директора КП «Екосервіс» Агапова Володимира Валентиновича про роботу об’єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, взяти до відома (додаються).

 

 1. Виконуючому обов’язки директора КП «Сарнитеплосервіс» Руденку Богдану Олександровичу:

 

 • Постійно створювати двотижневий запас палива на підприємстві, відповідно до потреби, з метою безперебійного проходження та нормального завершення опалювального періоду 2022-2023 років.

 

 • Вжити заходів щодо погашення підприємством заборгованості за спожиту електроенергію.

 

 • Вжити заходів щодо зменшення кредиторської заборгованості перед підприємством споживачами за спожиту теплову енергію.

 

 • Виконати роботи по заміні тепломережі по вулиці Степана Бандери від ТК7 до ТК8 протяжністю 124 м п. від котельні по вулиці Ковельська, 24.

Термін: до 03.02.2023р

 

 1. Виконуючому обов’язки директора КП «Житлосервіс» Лімонову Еріку Михайловичу:

 

 • Вжити заходів щодо погашення перед підприємством заборгованості споживачів за послуги з управління багатоквартирним будинком.

 

 • До 01.03.2023 подати до виконавчого комітету Сарненської міської ради перелік багатоквартирних житлових будинків, що розташовані на території Сарненської міської територіальної громади, в яких КП «Житлосервіс» може надавати послуги з управління багатоквартирним будинком.

 

 • До 01.03.2023 у всіх багатоквартирних житлових будинках, що розташовані на території Сарненської міської територіальної громади, які не перебувають в управлінні КП «Житлосервіс» та в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, провести роз’яснювальну роботу щодо необхідності обрання співвласниками такого будинку форми його управлінням, зокрема вибору управителя або створення ОСББ.

 

 • Вжити заходів щодо встановлення підприємством тарифів на послуги з управління багатоквартирним будинком у розмірі економічно обґрунтованих з рівнем відшкодування планових витрат – 100%.

 

 1. Директору КП «Екосервіс» Агапову Володимиру Валентиновичу:

 

 • Забезпечити підприємство необхідним запасом посипочних та протиожеледних матеріалів для оперативної обробки доріг, вулиць, тротуарів Сарненської міської територіальної громади під час ожеледиці, для завершення осінньо-зимового періоду 2022-2023 років.

 

 • Вжити заходів щодо погашення перед підприємством заборгованості споживачів за послуги з централізованого водовідведення.

 

         

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

 

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
20 березня 2023
Про внесення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
20 березня 2023
Про внесення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Документи → Розпорядження міського голови → 2023 рік → Березень
20 березня 2023
№60 від 17 березня 2023 року "Про утворення ініціативної  робочої групи з реалізації Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року"

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
17 березня 2023
Про затвердження висновку про вартість майна  

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
17 березня 2023
Про участь батька у вихованні дитини

Пошук документів