№179 від 31 травня 2022 року "Про проведення КП «Сарнитеплосервіс» опалювального періоду 2021-2022 років та заходи щодо підготовки до опалювального періоду 2022-2023 років"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

31 травня 2022 року                                                                                           № 179

Про проведення КП «Сарнитеплосервіс»

опалювального періоду 2021-2022 років

та заходи щодо підготовки до опалювального

періоду 2022-2023 років

Заслухавши інформацію виконуючого обов’язки директора КП «Сарнитеплосервіс» Гришкевича Руслана Васильовича про проведення КП «Сарнитеплосервіс» опалювального періоду 2021-2022 років та заходи щодо підготовки до опалювального періоду 2022-2023 років, відповідно до Закону України «Про  житлово-комунальні послуги», керуючись статтею 13 Закону України «Про теплопостачання», пунктом 1 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію виконуючого обов’язки директора КП «Сарнитеплосервіс» Гришкевича Руслана Васильовича про проведення опалювального періоду 2021-2022 років та заходи щодо підготовки до опалювального періоду 2022-2023 років взяти до відома (додається), роботу визнати задовільною.

1. Виконуючому обов’язки директора КП «Сарнитеплосервіс» Гришкевичу Руслану Васильовичу:

• Подати конкретні заходи щодо зменшення фактичних втрат теплової енергії на підприємстві при наданні послуг споживачам з централізованого теплопостачання.

Термін: до 10.06.2022р.

• Забезпечити своєчасну підготовку котелень та теплових мереж до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

Термін: до 12.08.2022р.

• Забезпечити реалізацію заходів спрямованих на зменшення дебіторської заборгованості за поставлену теплову енергію шляхом посилення претензійно-позовної роботи із залученням органів прокуратури і суду.

Термін: до 15.06.2022р.

• На усіх котельнях підприємства виконати ревізію та випробування мережевих насосів, провести перевірку контрольно-вимірювальних приладів, ревізію та ремонт щитів електроавтоматики, запірної і запобіжної арматури, обслуговування димососів та вентканалів, промивку та гідравлічне випробування котлів і теплових мереж.

Термін: до 01.09.2022р.

• Створити мінімально необхідний запас палива на початок опалювального періоду 2022-2023 років.

Термін: до 01.09.2022р.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024