С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

20 вересня 2023 року                                                                                 № 422

Про стан забезпечення охорони

пам’яток історії та культури, збереження

та використання культурного надбання

Відповідно до статей 53, 54 Земельного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону культурної спадщини», «Про землеустрій», з метою забезпечення охорони, збереження об’єктів культурної спадщини, подальшого їх утримання, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради про стан забезпечення охорони пам’яток історії та культури, збереження та використання культурного надбання взяти до відома (додається).
  2. Управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради (Едуард РАКОВЕЦЬ):

- здійснювати моніторинг процесу внесення/невнесення об’єктів культурної спадщини, що розміщені на території Сарненської міської ради, до Державного реєстру нерухомих пам’яток України;

- організувати роботу щодо передачі копій наявних документів на пам’ятки архітектури, історії та монументального мистецтва відділам по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин; архітектури та містобудування Сарненської міської ради.

1. Відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Олександр МАЦКОВ) в своїй діяльності при розробленні проєктів землеустрою, контролю за режимом використання й забудови земель та охороною земель у межах та порядку, встановлених законом, враховувати зони охорони об’єктів культурної спадщини, що розміщені на території Сарненської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 422 від 20 вересня 2023 року "Про стан забезпечення охорони пам’яток історії та культури, збереження та використання культурного надбання".doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"