С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

19 липня 2023 року                                                                  №  325

Про погодження заяв, що подаються до

Головного Управління Пенсійного фонду України

та Управління соціального захисту населення

Сарненської районної державної адміністрації,

про перерахування на рахунок КЗ «Рівненський

психоневрологічний інтернат» РОР різниці 75%

між сумою призначених пенсій та сумою пенсій,

які виплачуються недієздатним підопічним,

опіку над якими здійснює заклад

Розглянувши звернення Комунального закладу «Рівненський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 66,67,73 Цивільного кодексу України, статтею 48 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», статтею 88 Закону України «Про пенсійне забезпечення», статтею 13 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», Порядком перерахування органами Пенсійного фонду України або структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських рад коштів установам (закладам), у яких особи перебувають на повному державному утриманні, та їх використання, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2004 № 269 із змінами,враховуючи протокол засідання опікунської радиСарненської міської радивід 18.07.2023 № 20 та протокол засідання опікунської ради Сарненської міської радивід 19.07.2023 № 21, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити заяви, що подаються до Головного Управління Пенсійного фонду України в Рівненській області про перерахування на рахунок Комунального закладу «Рівненський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради різниці 75% між сумою призначених пенсій та сумою пенсій, які виплачуються недієздатним підопічним, опіку над якими здійснює заклад, згідно з реєстром заяв, що додається (додаток 1).

1. Погодити заяви, що подаються до Управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації, про перерахування на рахунок Комунального закладу «Рівненський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради різниці 75% між розміром призначеної державної соціальної допомоги та розміром, що виплачуються недієздатним підопічним, опіку над якими здійснює заклад, згідно з реєстром заяв, що додається (додаток 2).

3.Погодити заяви, що подаються до Головного Управління Пенсійного фонду України в Рівненській області про перерахування на рахунок Комунального закладу «Рівненський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради різниці 75% між сумою призначених пенсій та сумою пенсій, які виплачуються недієздатним підопічним, опіку над якими здійснює заклад, згідно з реєстром заяв, що додається (додаток 3).

4.Погодити заяви, що подаються до Управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації, про перерахування на рахунок Комунального закладу «Рівненський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради різниці 75% між розміром призначеної державної соціальної допомоги та розміром, що виплачуються недієздатним підопічним, опіку над якими здійснює заклад, згідно з реєстром заяв, що додається    (додаток 4).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 325 від 19 липня 2023 року "Про погодження заяв, що подаються до Головного Управління Пенсійного фонду України та Управління соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації".docx.docx

Документи → Проєкти рішень ради
09 травня 2024