С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

19 липня  2023  року                                                                   № 340

Про встановлення режиму роботи

шиномонтажа по вул. Степана

Бандери, 18 у м.Сарни

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання Коляди Петра Миколайовича про встановлення режиму роботи шиномонтажа по вул. Степана Бандери, 18 у м. Сарни Сарненської міської територіальної громади, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» зі змінами, «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити режим роботи шиномонтажу по вул. Степана Бандери, 18 у м. Сарни у зв’язку з його відкриттям та за погодженням з суб’єктом господарювання Колядою Петром Миколайовичем згідно з додатком.
  2. Відповідальність за дотримання режиму роботи покласти на суб’єкта господарювання Коляду Петра Миколайовича.
  3. Довести до відома суб’єкта господарювання Коляди Петра Миколайовича, що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
  • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій відвідувачів;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України «Про захист прав споживачів» та інші документи.
  1. Рекомендувати суб’єкту господарювання Коляді Петру Миколайовичу письмово повідомляти виконавчий комітет міської ради:

-   про зміни в напрямках діяльності;

-   про зміни в режимі роботи;

-   про припинення господарської діяльності;

-   про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.

1. Рекомендувати суб’єкту господарювання Коляді  Петру Миколайовичу дотримуватись Правил благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 340 від 19 липня 2023 року "Про встановлення режиму роботи шиномонтажа по вул. Степана Бандери, 18 у м.Сарни".doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"