С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

16 червня 2023 року                                                                                        № 1373

Про надання дозволу ФІЛІЇ «САРНЕНСЬКЕ

ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЕРЖАВНОГО

СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО

ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ» на розроблення

проєктів землеустрою щодо відведення в постійне

користування земельних ділянок на території

Сарненської міської ради

Розглянувши клопотання ФІЛІЇ «САРНЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ» від 28.03.2023 про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок на території Сарненської міської ради, керуючись статтями 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл ФІЛІЇ «САРНЕНСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО» ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЛІСИ УКРАЇНИ» на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення в постійне користування земельних ділянок орієнтовною площею 10.0945 га, 2.7000 га, 1.5200 га, 16.9000 га, 1.4544 га, 0.4000 га, 1.3637 га, 0.9140 га, 1.0930 га та 4.2088 га для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг на території Сарненської міської ради.
  2.  Проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024