№ 377 від 10 серпня 2023 року "Про схвалення змін до цільової Програми відшкодування комунальним підприємствам Сарненської міської ради різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення, опалення, теплову енергію"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

10 серпня 2023 року                                                                                                                       № 377

Про схвалення змін до цільової Програми

відшкодування комунальним підприємствам

Сарненської міської ради різниці в тарифах

на послуги з централізованого водовідведення,

послуги з централізованого опалення та на

теплову енергію на 2022 - 2024 роки

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), враховуючи звернення від 17.07.2023 №122 комунального підприємства «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради  щодо внесення змін до переліку використання коштів з  різниці в тарифах на теплову енергію, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити зміни до цільової Програми відшкодування комунальним підприємствам Сарненської міської ради різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення, послуги з централізованого опалення та на теплову енергію на 2022 - 2024 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням міської ради від 14.07.2021 № 335 (із змінами), виклавши додаток до програми в новій редакції (додається).
  2. Подати ці зміни на затвердження Сарненській міській раді.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана НАЗАРЦЯ та керуючого справами виконавчого комітету Сарненської міської ради Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

377-zmini-v-programi-riznicja-v-tarifah-07-2023.doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"