№219 від 15 Липня 2020 року "Про затвердження КП «Сарнитеплосервіс» розрахунку різниці в тарифах на послуги з централізованого опалення та на теплову енергію за 2019 рік"

15 липня 2020 року                                                                                  №  219

«Про затвердження КП «Сарнитеплосервіс» розрахунку різниці в тарифах на послуги з централізованого опалення та на теплову енергію за 2019 рік»

Розглянувши клопотання комунального підприємства «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради від 02.03.2020 №37 щодо розрахунку обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги з централізованого опалення та на теплову енергію за 2019 рік, керуючись рішенням Сарненської міської ради від 28 вересня 2018 року № 926 «Про затвердження Програми відшкодування комунальним підприємствам Сарненської міської ради різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення, послуги з централізованого опалення та на теплову енергію на 2018-2020 роки» із змінами, Законами України «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» розрахунок обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги з централізованого опалення та на теплову енергію за 2019 рік, що додається.
  2. Рекомендувати міському голові укласти угоди на відшкодування обсягу заборгованості різниці в тарифах в межах затверджених бюджетних асигнувань на 2020 рік.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Хомич В.А.) та на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів (Жабчик А.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

Додатки.doc

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Лемку М.С."

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 57 від 13 березня 2024 року "Про затвердження акта приймання-передачі майна"