С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

19 січня 2024 року                                                                                                                          № 20

Про затвердження рішень про

надання та припинення надання

соціальних послуг

стаціонарного догляду

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про соціальні послуги» із змінами, відповідно до пункту 21 Порядку організації надання соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 587, зі змінами, свідоцтва про смерть Серії І-ГЮ № 317291 від 10.01.2024, яке видане відділом «Центр надання адміністративних послуг» Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити рішення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради від 04.01.2024 № 01 «Про надання безоплатної соціальної послуги стаціонарного догляду Вателюк Ларисі Василівні».
  2. Зняти з обліку з 10 січня 2024 року Позняковську Зінаїду Степанівну, яка проживала за адресою: смт Степань, вул. Дорошенка, --- та перебувала на безоплатному обслуговуванні у відділенні стаціонарного догляду комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради Ларису МАЛЕЦЬКУ.

Міський голова                                                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 20 від 19 січня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг стаціонарного догляду".docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"