С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

20 вересня 2023 року                                                                               № 443

Про затвердження рішень про

надання соціальних послуг

стаціонарного догляду

Керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про соціальні послуги», відповідно до пункту 21 Порядку організації надання соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 587, з змінами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити рішення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради «Про надання безоплатної соціальної послуги стаціонарного догляду сім’ї (особа)» від 22.08.2023 № 08.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на в.о. директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради Тетяну САПОЖКО.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 443 від 20 вересня 2023 року "Про затвердження рішень про надання соціальних послуг стаціонарного догляду".docx.docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"