С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

29 березня  2024  року                                                                                                            № 207

Про встановлення режиму роботи

салону краси  «BLOOM» по вул. Княгині

Ольги, 23 у м. Сарни

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання Босюк Ірини Анатоліївни  від 27.03.2024  вх.№257Б-02/21 про встановлення режиму роботи салону краси  «BLOOM» по вул. Княгині Ольги, 23 у м. Сарни, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» зі змінами, «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити режим роботи салону краси  «BLOOM» по вул. Княгині Ольги, 23 у м. Сарни в орендованому приміщенні, у зв’язку з його відкриттям та за погодженням з суб’єктом господарювання Босюк Іриною Анатоліївною  згідно з додатком.
  2. Відповідальність за дотримання режиму роботи покласти на суб’єкта господарювання Босюк Ірину Анатоліївну.
  3. Довести до відома суб’єкта господарювання Босюк Ірини Анатоліївни, що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
  • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій відвідувачів;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України «Про захист прав споживачів» та інші документи.
  1. Рекомендувати суб’єкту господарювання Босюк Ірині Анатоліївні письмово повідомляти виконавчий комітет міської ради:

-про зміни в напрямках діяльності;

-про зміни в режимі роботи;

-про припинення господарської діяльності;

-про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.

1. Рекомендувати Босюк Ірині Анатоліївні забезпечити дотримання правил торговельного обслуговування населення, санітарних норм, Правил благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, та  вимог Закону України «Про управління відходами».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 207 від 29 березня 2024 року "Про встановлення режиму роботи салону краси  «BLOOM» по вул. Княгині Ольги, 23 у м. Сарни".doc

21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"