С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

29 березня 2024 року                                                                                                        № 169

Про  оперативний штаб  Сарненської

міської територіальної громади з координації дій

при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій

Керуючись статтею 19 Кодексу цивільного захисту України, ст.361 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 11.03.2024 № 102 «Про обласний штаб з координації дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій», з метою координації дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій і забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення   під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії на території  Сарненської міської територіальної громади, виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити склад Оперативного штабу Сарненської міської територіальної  громади з координації дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій (далі Оперативний штаб), у тому числі під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії, згідно з  додатком 1(додається).
  2. Затвердити Положення про Оперативний штаб згідно  з додатком 2 (додається).
  3. Структурним підрозділам, комунальним підприємствам, старостам старостинських округів Сарненської міської ради, керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території Сарненської міської територіальної громади сприяти Оперативному штабу у вирішенні питань при загрозі виникнення та виникненні надзвичайних ситуацій, у тому числі під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії на території Сарненської міської територіальної громади та неухильно дотримуватися розпоряджень, доручень та вказівок керівництва Оперативного штабу.
  4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 08 листопада 2023 року № 515 «Про утворення Координаційного штабу із оперативного реагування та забезпечення створення нормальних умов життєдіяльності населення під час обмеження та/або припинення постачання електричної енергії Сарненської міської територіальної громади».
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                     Руслан  СЕРПЕНІНОВ

№ 169 від 29 березня 2024 року "Про  оперативний штаб  Сарненської міської територіальної громади з координації дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій".docx

21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"