№ 136 від 01 березня 2024 року "Про затвердження плану проведення інвентаризації та паспортизації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

01 березня 2024 року                                                                               № 136

Про затвердження плану проведення

інвентаризації та паспортизації дитячих

ігрових та спортивних майданчиків на

території Сарненської міської

територіальної громади

Керуючись пунктом 5 частини 2 статті 18 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», підпунктом 2 пункту «б» статті 30, підпунктом 9 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради  від 11.12.2023 №577 «Про затвердження правил утримання та експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Сарненської міської територіальної громади», виконавчий комітет Сарненської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити План проведення інвентаризації та паспортизації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Сарненської міської територіальної громади згідно з додатком, що додається .
  2. Зобов'язати комунальне підприємство «Житлосервіс» Сарненської міської ради, комунальне підприємство Сарненської міської ради «Екосервіс», заклади освіти і культури Сарненської міської ради, на балансі яких перебувають дитячі ігрові та спортивні майданчики, провести їх інвентаризацію та паспортизацію у терміни, вказані в додатку до цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток.docx

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
09 травня 2024