С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

10 лютого 2023 року

№ 1188

Розглянувши подання Сарненського міського голови, відповідно до статті 14, частини 3 статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (із змінами), за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Присвоїти ВАГНЕР Ірині Миколаївні, старості Люхчанського старостинського округу № 9 Сарненської міської ради, з 01 березня 2023 року черговий 10 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад, як такій, що успішно відпрацювала на займаній посаді 2 роки.
  2. Присвоїти ТИТЕЧКУ Віктору Петровичу, старості Коростського старостинського округу № 2 Сарненської міської ради, з 01 березня 2023 року черговий 10 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад, як такому, що успішно відпрацював на займаній посаді 2 роки.
  3. Присвоїти ШКОДИЧУ Павлу Олексійовичу, старості Любиковицького старостинського округу № 11 Сарненської міської ради, з 01 березня 2023 року черговий 10 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад, як такому, що успішно відпрацював на займаній посаді 2 роки.
  4. Присвоїти БАКАРОВІЙ Наталії Миколаївні, старості Стрільського старостинського округу № 10 Сарненської міської ради, з 02 березня 2023 року черговий 10 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад, як такій, що успішно відпрацювала на займаній посаді 2 роки.
  5. Присвоїти ГАМЗІ Олені Авакумівні, старості Тутовицького старостинського округу № 8 Сарненської міської ради, з 02 березня 2023 року черговий 10 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад, як такій, що успішно відпрацювала на займаній посаді 2 роки.
  6. Присвоїти ГУБЕНІ Ларисі Михайлівні, старості Цепцевицького старостинського округу № 7 Сарненської міської ради, з 02 березня 2023 року черговий 10 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад, як такій, що успішно відпрацювала на займаній посаді 2 роки.
  7. Присвоїти БАНАЦЬКОМУ Тарасу Івановичу, старості Кричильського старостинського округу № 3 Сарненської міської ради, з 03 березня 2023 року черговий 10 ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад, як такому, що успішно відпрацював на займаній посаді 2 роки.

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1188 від 10 лютого 2023 року "Про присвоєння старостам чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування".doc

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"