24 вересня 2021 року                                                                                             № 457

Про надання згоди на розробку

комплексного плану просторового

розвитку території Сарненської

міської територіальної громади

Керуючись статтями 16, 19, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пунктом 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України № 711-ІХ від 17.06.2020 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель», зі змінами, постановою Кабінету Міністрів України №926 від 01.09.2021 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», та за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на розробку комплексного плану просторового розвитку території Сарненської міської територіальної громади Сарненського району Рівненської області.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради VІІІ скликання з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М'якішев) а організацію виконання – на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

№457 від 24 вересня 2021 року "Про надання згоди на розробку комплексного плану просторового розвитку території Сарненської міської територіальної громади".doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"